One thing that is good about ionic nutrients is that the are cheap and it doesn’t feel like I spend much per grow other than electricity
Are we talking approx £50 per grow, if I was to be using 4 x plants in 15L pots? With Biotabs.
Are we talking approx £50 per grow, if I was to be using 4 x plants in 15L pots? With Biotabs.