yeah, well ya know what.... I look at it this way, even paying 150$ a month in power,plus what I spend in nutrients & other supply's it's still a deal... over buying shit weed,that I know I'd go through way more then 300$ a month buying if I had too, plus noway it's as good as what I been growing..
